Strona główna 
× strona głównao projekcie regulamin wyniki kontakt

Wyniki II edycji Projektu edukacyjnego STEM PW

Wyniki 2 edycji Konkursu STEM Politechniki Warszawskiej Science, Technology, Engineering, Mathematics rok szkolny 2019/2020
LP Nazwisko i imię szkoła miasto zad1 zad2 zad3 suma
LAUREAT
1 Chejchman Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 8 8 26
2 Wolicki Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 10 8 8 26
3 Dziok Mikołaj VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 10 8 6 24
4 Gryz Filip Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej Mińsk Mazowiecki 10 8 6 24
5 Drozdowicz Jowita Kleopatra XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 6 7 23
FINALISTA Z WYRÓŻNIENIEM
6 Pietrzak Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 6 8 7 21
7 Bielecki Jakub XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 8 3 21
8 Kościelski Szymon XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Warszawa 10 8 2 20
9 Jaźwiec Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 6 6 8 20
10 Zagórowski Stanisław XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 8 6 6 20
11 Sadlej Bartłomiej XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 10 5 5 20
12 Nogaj Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 8 4 8 20
13 Kalkowski Jakub VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 10 4 6 20
14 Ciaś Kazimierz XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 10 2 8 20
15 Budnik Rafał I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 6 8 6 20
16 Staszkiewicz Richard XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 6 6 7 19
17 Ortenburger Zuzanna VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 10 6 3 19
18 Witkowski Wiktor XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 6 7 5 18
19 Wasilewski Mateusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 6 4 8 18
20 Muszyński Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 0 8 18
21 Grynfelder Piotr XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 2 6 18
22 Wyszyńska Dominika I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok 6 6 6 18
23 Młynik Władysław I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie Sokołów Podlaski 10 8 0 18
FINALISTA
24 Werner Zuzanna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 8 2 7 17
25 Pełka Bartłomiej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 8 4 5 17
26 Wujkowski Daniel Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego Płock 10 7 0 17
27 Sosnowski Jan XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 10 6 1 17
28 Pochmara Patryk XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 6 3 8 17
29 Kamiński Przemysław Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego Nowy Dwór Mazowiecki 6 6 5 17
30 Matraszek Miłosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 0 6 16
31 Gwiazda Andrzej XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa 10 0 6 16
32 Weremczuk Wojciech VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 10 0 6 16
33 Łazowski Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki 6 2 8 16
34 Lubaszka Damian I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Siedlce 4 6 6 16
35 Knyspel Jakub XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa 9 0 7 16
36 Duszczyk Karol Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolne Mińsk Mazowiecki 9 4 3 16
37 Dudzińska Julia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 10 2 3 15
38 Zdziech Patryk XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa 10 5 0 15
39 Smoliński Łukasz Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej Mińsk Mazowiecki 6 6 3 15
40 Guzik Krzysztof XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 9 4 2 15
41 Majewski Piotr XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Warszawa 6 2 6 14
42 Kwiatkowski Kamil Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie Warszawa 6 8 0 14
43 Pilkiewicz Kamil VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 9 0 5 14
44 Baraniecki Krystian Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa 3 5 6 14
45 Nawrocki Jakub XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 8 3 3 14
46 Deviatkin Oleksander XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego Warszawa 6 8 0 14
47 Żyliński Adam XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa 6 2 6 14
48 Sobieszczański Maciej II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi Siedlca 4 6 4 14
49 Stanoch Aleksander Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica 6 0 8 14
50 Krawczyk Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Radom 6 8 0 14


Zakwalifikowani do trzeciego etapu w II edycji Projektu edukacyjnego STEM PW

LP Nazwisko i imię szkoła miasto
1. Baraniecki Krystian Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa
2. Bielecki Jakub XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
3. Budnik Rafał I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
4. Chejchman Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
5. Ciaś Kazimierz XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
6. Deviatkin Oleksander XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego Warszawa
7. Drozdowicz Jowita Kleopatra XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
8. Dudzińska Julia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
9. Duszczyk Karol Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
10. Dziok Mikołaj VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
11. Grynfelder Piotr XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
12. Gryz Patryk Filip Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
13. Guzik Krzysztof XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
14. Gwiazda Andrzej XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
15. Jażwiec Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
16. Kalkowski Jakub VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
17. Kamiński Przemysław Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki
18. Knyspel Jakub XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
19. Kościelski Szymon XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
20. Krawczyk Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
21. Kwiatkowski Kamil Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie Warszawa
22. Lubaszka Damian I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
23. Łazowski Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
24. Majewski Piotr XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
25. Matraszek Miłosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
26. Młynik Władysław I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski
27. Muszyński Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
28. Nawrocki Jakub XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa
29. Nogaj Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
30. Ortenburger Zuzanna VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
31. Pełka Bartłomiej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
32. Pietrzak Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
33. Pilkiewicz Kamil VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
34. Pochmara Patryk XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
35. Sadlej Bartłomiej XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
36. Smoliński Łukasz Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
37. Sobieszczański Maciej II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach Siedlca
38. Sosnowski Jan XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
39. Stanoch Aleksander Zespół Szkół Nr. 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy Dębica
40. Staszkiewicz Richard XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
41. Wasilewski Mateusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
42. Weremczuk Wojciech VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
43. Werner Zuzanna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
44. Witkowski Wiktor XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
45. Wolicki Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
46. Wujkowski Daniel Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku Płock
47. Wyszyńska Dominika I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
48. Zagórowski Stanisław XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
49. Zdziech Patryk XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa
50. Żyliński Adam XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa


Zakwalifikowani do drugiego etapu w II edycji Projektu edukacyjnego STEM PW

Lp. Nazwisko i imię  Nazwa szkoły Miejscowość
1. Ambroziak Kacper XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K.Norwida w Warszawie Warszawa
2. Andruszkiewicz Adam Zespół Szkół nr 26 Technikum Nr 24 Warszawa
3. Antas Gabriel I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle Jasło
4. Bajor Wiktoria LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Warszawa
5. Banaszek Rafał Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego Warszawa
6. Baraniecki Krystian Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa
7. Bareja Igor XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
8. Bielecki Jakub XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
9. Bielecki Piotr XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawie Warszawa
10. Bieniek Piotr XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
11. Biradzki Leon XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
12. Bitner Stanisław VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
13. Bliźniuk Jakub Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa
14. Bogucki Oskar Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Sierpc
15. Bojczewski Rafał Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Lublin
16. Bolesta Konrad XLVII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Warszawa
17. Borkowski Adrian Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie Dęblin
18. Borkowski Michał VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
19. Brejnak Dominika Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie Wyszków
20. Broda Jakub Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusz Kościuszki w Gostyninie Gostynin
21. Brzostek Patryk Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Ostrowia Mazowiecka
22. Budnik Rafał I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
23. Budzik Kaja XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
24. Bugała Małgorzata I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
25. Burdzy Mikołaj XLVII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Warszawa
26. Cendrowski Marek Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curii w Otwocku Otwock
27. Chejchman Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
28. Chełchowski Filip Zespół Szkól Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Ostrołęka
29. Chruśliński Jan VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
30. Chaber Julia XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa
31. Chudzik Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
32. Chytła Barbara XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
33. Ciaś Kazimierz XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
34. Cieszyński Michał XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
35. Cieśla Anita XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszwie Warszawa
36. Czaplicki Bartosz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce Ostrołęka
37. Czarnecki Grzegorz I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
38. Czernik Emanuel XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
39. Daniłowicz Hubert CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
40. Daubek Diana XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
41. Dawidowski Radosław IX Liceum Oólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie Szczecin
42. Dąbrowski Mateusz Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa
43. Dekajło Karolina XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Warszawa
44. Deviatkin Oleksander XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego Warszawa
45. Dębiec Karol Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Radom
46. Dębski Artur Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz
47. Drążyk Kacper Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Radom
48. Drozdowicz Jowita Kleopatra XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
49. Dudziak Adam II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
50. Dudzińska Julia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
51. Duszak Kamil XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
52. Duszczyk Karol Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
53. Dziok Mikołaj VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
54. Eksterowicz Mateusz II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
55. Facca Antoni VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
56. Fijałkowski Tomasz VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
57. Filip Gryz Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
58. Fituch Szymon VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
59. Frankowski Stefan Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie Dęblin
60. Gajek Karol Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Lublin
61. Gajewski Konrad Zespół Szkół Łączności w Krakowie im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków
62. Gałkowski Mikołaj XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa
63. Gamdzyk Jerzy XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
64. Głuszkiewicz Wojciech Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
65. Goliszewski Jakub Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie Sobolewo
66. Gołębiewska Dominika Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku, Technikum nr 9 Lotnicze Warszawa
67. Gorlowski Kacper VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
68. Górnicki Tomasz Technikum Ogrodnicze im. Edmunda Jankowskiego w Warszawie Warszawa
69. Grynfelder Piotr XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
70. Gryz Maciej VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
71. Grzesiewicz Michał I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
72. Guzik Krzysztof XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
73. Gwiazda Andrzej XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
74. Howard Stanisław XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
75. Jakóbowski Wiktor II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
76. Jakub Drężek Julian II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
77. Jakubowski Szymon XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszwie Warszawa
78. Jakubowski Wiktor XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
79. Janas Samuel I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
80. Janowski Patryk XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
81. Jaracz Mateusz I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
82. Jaskólski Dawid XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
83. Jaworski Patryk Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Radom
84. Jażwiec Bartosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
85. Jewusiak Grzegorz XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
86. Jung Marcin Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
87. Kaleta Aleksandra VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
88. Kalisz Mateusz Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach Starachowice
89. Kałuszyński Łukasz I Liceum Ogólnokształcace w Radzyniu Podlakim ul Partyzantów 15 Radzyń Podlaski
90. Kamiński Przemysław Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki
91. Kaznowska Julia Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku Płock
92. Kiełt-Wielgosz Miłosz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
93. Kimborowicz Michał I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
94. Kalkowski Jakub VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
95. Kłoniecki Wiktor Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa
96. Kłos Jakub VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
97. Knyspel Jakub XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
98. Kogut Łukasz II Liceum Ogólnokształcące
im. M.Konopnickiej w Radomiu
Radom
99. Kołyska Jakub I Liceum Ogólnokształcące im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie Garwolin
100. Kondraszuk Kacper Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
101. Kosowski Mateusz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
102. Kościelski Szymon XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
103. Kowalczyk Mikołaj II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
104. Kowalewski Kamil Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa
105. Kowalewski Robert Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku, Technikum nr 9 Lotnicze Warszawa
106. Kownacka Karina CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie Warszawa
107. Kozera Mateusz VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
108. Kozłowski Kacper I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
109. Krajewski Artur CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
110. Krawczyk Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
111. Królik Jakub Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie Warszawa
112. Krzemień Konstatnty XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
113. Księżopolski Karol II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach Siedlca
114. Kurek Kacper Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach Starachowice
115. Kurkierewicz Mateusz XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
116. Kwaczek Antoni XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
117. Kwiatkowski Kamil Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie Warszawa
118. Kwiatkowski Tymon XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
119. Kwieciński Paweł CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Warszawa
120. Laszczka Marcin CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie Warszawa
121. Latała Franciszek XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
122. Lenart Bartosz I Liceum Ogólnokształcące im. Strefana Czarnieckiego e Kozienicach Kozienice
123. Patryn Hubert XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
124. Liberadzki Marcin XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Warszawa
125. Liberski Dawid Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu Poznań
126. Lis Iwo XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
127. Lis Michał XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
128. Lubaszka Damian I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
129. Łada Jakub XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa
130. Ładysz Wojciech I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
131. Łapko Szymon XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Warszawie Warszawa
132. Łatka Sebastian Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz
133. Łazowski Patryk Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
134. Maciejewski Kacper XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
135. Madej Krystian Zespół Szkół Nr. 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy Dębica
136. Madej Mateusz CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
137. Majewski Piotr XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
138. Malicki Jakub XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
139. Maliszewski Jakub XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
140. Małachowski Rafał Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu Grójec
141. Markowski Jan I Liceum Ogólnokształcące im. Strefana Czarnieckiego e Kozienicach Kozienice
142. Mashchenko Anastasiia XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
143. Matraszek Miłosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
144. Matulka Sabina XXI LO im.H.Kołłątaja Warszawa
145. Mazur Jerzy Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
146. Mierzwiński Kuba XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
147. Milcarz Jakub Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
148. Minga Julia Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Ostrowia Mazowiecka
149. Mizura Paweł XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
150. Młynik Władysław I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski
151. Morański Karol Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Nowy Sącz
152. Mróz Maciej Technikum nr 7 Warszawa
153. Muszyński Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
154. Muszyński Miłosz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
155. Nadratowski Michał Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie Żuromin
156. Nawrocki Jakub XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa
157. Nogaj Filip VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
158. Nowak Hubert XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
159. Nowak Krystian XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
160. Nykiel Ignacy XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
161. Ogonek Zofia XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
162. Orkwiszewski Kacper Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku Płock
163. Ortenburger Zuzanna VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
164. Orzech Adrian Technikum nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Zespole Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej Ostrowia Mazowiecka
165. Orżanowski Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
166. Pańczak Wiktor XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
167. Patrzałek Marek I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
168. Pawlik Przemysław I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
169. Pelczar Jacek XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
170. Pełka Bartłomiej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
171. Perzyna Klaudia LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Warszawa
172. Pielasa Paweł XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
173. Pietrzak Michał XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
174. Pilkiewicz Kamil VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
175. Piwowar Jakub I Liceum Ogólnokształcace im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle Jasło
176. Płaskonka Piotr Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus Warszawa
177. Pochmara Patryk XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
178. Porzuczek Jakub Zespół Szkół Nr. 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy Dębica
179. Potera Patryk XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
180. Potrzebowski Szymon VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
181. Prat-Carrabin Roman VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
182. Prokop Tomasz Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa
183. Puzianowski-Krzypkowski Tytus VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
184. Robert Palmer Jan VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
185. Rogala Michał Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
186. Rosa Miłosz XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
187. Ruszkowski Mateusz Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Ostrowia Mazowiecka
188. Ruszpel Ignacy XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
189. Ryczkowski Łukasz XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie Warszawa
190. Rymarski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
191. Rytwiński Rafał XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie Warszawa
192. Sadlej Bartłomiej XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
193. Sadowski Filip I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
194. Sawicka Gabiela I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
195. Sidorczuk Dominik VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
196. Sieczkowski Jakub I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
197. Sikorski Maksymilian CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
198. Słoniewski Michał VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
199. Słonka Krzysztof Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Lublin
200. Smith Viktor Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 w ZS22 Warszwa Warszawa
201. Smolarczyk Bartosz VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
202. Smoliński Łukasz Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierz Szkolnej w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki
203. Sobiech Krzysztof I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
204. Sobieszczański Maciej II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach Siedlca
205. Sokołowska Monika CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie Warszawa
206. Sosnowski Adam Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Warszawa
207. Sosnowski Jan XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
208. Sperczyński Karol XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
209. Stadnicki Piotr Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Warszawa
210. Stanoch Aleksander Zespół Szkół Nr. 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy Dębica
211. Stasiak Maciej I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA W WYSZKOWIE Wyszków
212. Staszkiewicz Igor XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
213. Staszkiewicz Richard XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
214. Stefański Filip CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
215. Stępień Patrycja XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
216. Struzik Stanisław XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
217. Strzelczyk Miłosz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie Żuromin
218. Suchocki Michał I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA W WYSZKOWIE Wyszków
219. Szaniawski Mateusz Zespół Szkól Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Ostrołęka
220. Szatan Paweł XLVII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Warszawa
221. Szcześniak Michał VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
222. Szewczyk Franciszek XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
223. Szulc Mateusz CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Warszawa
224. Szydłowski Radosław L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Intergracyjnymi im. Ruy Barbosy Warszawa
225. Ścisłowski Michał Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Lublin
226. Śmielewski Adam VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana Warszawa
227. Świerżewski Paweł Zespół Szkól Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Ostrołęka
228. Teperek Olaf XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K .Norwida w Warszawie Warszawa
229. Tomczyk Szymon Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Warszawa
230. Topolski Wiktor VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
231. Trentowski Adam Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie Żuromin
232. Tymiński Jakub II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Ostrołęce Ostrołęka
233. Walkiewicz Mateusz Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach Starachowice
234. Wałachowska Helena VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
235. Wanielista Karol XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
236. Wasilewski Mateusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
237. Wasilewski Tomasz Zespół Szkól Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Ostrołęka
238. Wawszczak Dominik XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
239. Weremczuk Wojciech VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
240. Werner Zuzanna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
241. Wierzbicki Michał Technikum nr 7 Warszawa
242. Wierzchowski Wiktor I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
243. Wilczek Jan Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie Dęblin
244. Wilczek Wojciech Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Lublin
245. Wiśniewski Damian Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Warszawa
246. Witkowski Wiktor XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
247. Włodarczyk Jakub Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie Dęblin
248. Wolicki Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
249. Wosiak Jakub Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Radom
250. Wójcik Marek Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie Dęblin
251. Wójciński Adam XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa
252. Wróblewski Milan CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie Warszawa
253. Wtulich Łukasz Zespół Szkół Nr 42 Techniku nr 8 im. J. Karskiego Warszawa
254. Wujkowski Daniel Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku Płock
255. Wysocki Adrian Zespół Szkól Zawodowych nr 3 w Ostrołęce Ostrołęka
256. Wysocki Miłosz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
257. Wyszomierska Julia I Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski
258. Wyszyńska Dominika I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Białystok
259. Yamant Aliaksandor Polonijne Liceum Ogólnokształcące „Klasyk” ul. Matuszewska 20 03-898 Warszawa
260. Zagórowski Stanisław XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
261. Zając Jan XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
262. Załęska Agata XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
263. Zawadka Maksym I Liceum Ogólnokształcące im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie Garwolin
264. Zbysiński Marek XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica Warszawa
265. Zdziech Patryk XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Warszawa
266. Zych Mateusz CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa
267. Żelechowicz Jakub I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach Siedlce
268. Żuber Jakub LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema Warszawa
269. Żukowski Kacper III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku Płock
270. Żyliński Adam XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Warszawa
271. Żyśko Julia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Warszawa


Szkoły uczestniczące w II edycji Projektu edukacyjnego STEM PW

Lp. Nazwa szkoły ulica kod miasto województwo
1. XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego Polna 5 00-625 Warszawa mazowieckie
2. Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego Objazdowa 3 03-771 Warszawa mazowieckie
3. L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Intergracyjnymi im. Ruy Barbosy Burdzińskiego 4 03-480 Warszawa mazowieckie
4. Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka Kasprzaka 19/21 01-211  Warszawa mazowieckie
5. Zespół Szkół Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 Konopczyńskiego 4  00-335 Warszawa mazowieckie
6.  IX Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino plac Mariacki 1 70-547 Szczecin  zachodniopomorskie
7. Zespół Szkół Nr 2 in Marii Skłodowskiej-Curii w Otwocku Puławskiego 7  05-400  Otwock mazowieckie
8. Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego Jana Matejki 9 07-200 Wyszków mazowieckie
9. I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Długa 35 08-400 Garwolin mazowieckie
10. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Kościuszki 19 08-460 Sobolew mazowieckie
11. XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika Józefa Bema 76 01-225 Warszawa mazowieckie
12. Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Piękna 7A 05-300  Mińsk Mazowiecki mazowieckie
13. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego  Ignacego Lisa 2 39-200 Dębica podkarpackie
14. Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa mazowieckie
15. XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica Nowowiejska 37a 02-010 Warszawa mazowieckie
16. CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Świętokrzyska 18 A 00-052 Warszawa mazowieckie
17. I Liceum Ogólnokształcące im.Króla Stanisława Leszczyńskiego Czackiego 4  38-200 Jasło podkarpackie
18. Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte Sadkowska 19 26-600 Radom mazowieckie
19. Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych gen. Zajączka 7 01-518 Warszawa mazowieckie
20. XLIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego Joliot-Curie 14 02-646 Warszawa mazowieckie
21. Zespół Szkół Nr 42 Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa mazowieckie
22. XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Świętokrzyska 1 00-360 Warszawa mazowieckie
23. Zespół Szkół nr 3, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej Łukasiewicza 11 09-400 Płock mazowieckie
24. Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim Chemików 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
25. VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Jagiellońska 38 03-719  Warszawa mazowieckie
26. Liceum Ogólnokształcące im. P. Skargi w Grójcu Poświętne 17 05-600  Grójec mazowieckie
27. II Liceum Ogólnokształcące im. M.Konopnickiej Kusocińskiego 8 26-600 Radom mazowieckie
28. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 1 Maja 4 27-200 Starachowice świętokrzyskie
29. Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego Małachowskiego 1 09-400 Płock mazowieckie
30. Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika Przełajowa 4  61-622 Poznań wielkopolskie
31. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie Lidzbarska 27 09-300   Żuromin mazowieckie
32. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Sadowa 11 08-300 Sokołów Podlaski mazowieckie
33. XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego  Wiertnicza 26 02-952 Warszawa mazowieckie
34. XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza Sienna 53 00-820 Warszawa mazowieckie
35. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki 3 Maja 15 09-500 Gostynin mazowieckie
36. Ogólnokształcące Liceum Lotnicze im. Żwirki i Wigury w Dęblinie II Pułku Kraków 5 08-521  Dęblin  lubelskie
37. Zespół Szkół Nr 2  T. Kościuszki 8 07-300 Ostrów Mazowiecka  mazowieckie
38. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie Wyzwolenia 61 09-300 Żuromin mazowieckie
39. XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa Zwycięzców 7/9 03-936 Warszawa mazowieckie
40. VI Liceum Ogólnokształcące  Kilińskiego 25  26-600 Radom mazowieckie
41. CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich"   Podchorążych 49/61 00-722 Warszawa mazowieckie
42. XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida Obozowa 60 01-423 Warszawa mazowieckie
43. Polonijne Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne „Klasyk” Matuszewska 20 03-876 Warszawa mazowieckie
44.  I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim Partyzantów 8 21-300 Radzyń Podlaski lubelskie
45. Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej Kościuszki 36 07-300 Ostrów Mazowiecka mazowieckie
46. Zespół Szkół Nr 26 Urbanistów 3 02-397 Warszawa mazowieckie
47. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 Wiśniowa 56 02-520 Warszawa mazowieckie
48. VI LO im. Tadeusza Reytana Wiktorska 30/32 02-587 Warszawa mazowieckie
49. Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Jaracza 5 07-409 Ostrołęka mazowieckie
50. XLVII Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego Międzyborska 64/70 04-010 Warszawa mazowieckie
51. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana Fundacji Primus  Zoltana Balo 1 02-793 Warszawa mazowieckie
52. Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku Technikum nr 9 Lotnicze LXXXIV Liceum Ogólnokształcące Gładka 16 02-172 Warszawa mazowieckie
53. Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Curie Skłodowskiej Kopernika 2 06-200 Maków Mazowiecki mazowieckie
54. Zespół Szkół Nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego Bełska 1/3 02-638 Warszawa mazowieckie
55. LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema Marynarska 2/6 02-674 Warszawa mazowieckie
56. I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie 11 Listopada 1 07 - 200 Wyszków mazowieckie
57. Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” Hawajska 14a 02 – 776 Warszawa mazowieckie
58.  I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa Floriańska 10 08-110 Siedlce  mazowieckie
59. Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Monte Cassino 31 30-337 Kraków małopolskie
60. Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie Wojciechowska 38 20-704  Lublin lubelskie
61. XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Smolna 30 00-375 Warszawa mazowieckie
62. II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi B. Prusa 12 08-110 Siedlce mazowieckie
63. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Warszawska 25 26-900 Kozienice mazowieckie
64. XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego Platynowa 1 00-808  Warszawa mazowieckie
65. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 11 Listopada 20 07-410 Ostrołęka mazowieckie
66. XLIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha Dolna 6 00-774 Warszawa mazowieckie
67. XLII Liceum Ogólnokształcące im.Marii Konopnickiej  Madalińskiego 22 02-513 Warszawa mazowieckie
68. LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Czerniakowska 128 00-454 Warszawa mazowieckie
69. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych Limanowskiego 4 33-300 Nowy Sącz małopolskie
70. CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Staffa 3/5 01-891 Warszawa mazowieckie
71. II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida R.Traugutta 2 07-410 Ostrołęka mazowieckie
72. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Brukowa 2 15-950 Białystok podlaskie
73. XXI Liceum Ogólnokształcące im. H. Kołłątaja Grójecka 93 02-101 Warszawa mazowieckie
74. CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" J. Siemieńskiego 6 02-106 Warszawa mazowieckie
75. Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Mjra Henryka Sucharskiego 2 09-200 Sierpc mazowieckie